Random Suİt Otel

Premium Konaklama

ŞİRKET PROFİLİ

2002 yılından itibaren sağladığımız konaklama hizmetlerimizden edindiğimiz tecrübe ile siz değerli misafirlerimize daima en iyi deneyimi sunduk.
İstanbul'un iş, eğlence ve alışveriş merkezlerinden biri olan Bakırköy'de, yeni markamızla hizmet vermeye devam ediyoruz.
Yenilikçi anlayışımızla dekore ettiğimiz modern odalarımızla sektörümüzde ve bölgemizde en iyi olmayı sürdüreceğiz.

1500 metrekarenin üzerinde hizmet alanından oluşan Bakırköy şubemizde;Premium, exclusive ve luxury konseptlerinden oluşan üç farklı konaklama tipimiz bulunmaktadır. Günün yorgunluğunu atacağınız ferah dinlenme alanımız, birbirinden enfes lezzetlerden oluşan menümüzle cafe - restorant kısmında siz değerli misafirlerimize keyif dolu bir hizmet sunuyoruz.

Vİzyon & Mİsyon

Otelcilik sektöründe var olduğumuzdan günden bugüne edindiğimiz tüm tecrübelerimizi sektörümüzdeki gelişmelerle uyumlu olarak misafirlerimize sunmayı misyon edindik.
Her adımımızda müşteri odaklı düşündük ve şehir otelciliği konseptinde daima bir adım önde olmayı hedefledik. En ince ayrıntıları ve tüm detayları tekrar gözden geçirip sektörün eksikliklerini göz önünde bulundurarak maksimum müşteri memnuniyetinin en büyük kazanç olacağını düşündük.
Tüm bu bilgiler ışında sizlere en iyiyi sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.